Національно-патріотичне виховання

День вишиванки
Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід'ємна частина культури! Нехай це свято зітре кордони і об'єднає українців у кожному куточку планети. До Дня вишиванки у школі пройшов флешмоб сімейних фото "Вишиванка - мій генетичний код", працівники школи та учні виконали Гімн України у вишиванках, учні 6-А кл- Полюх Артем, 7-А кл - Ткаченко Ольга, 7-Б кл - Ігнатович Вікторія, 8-А кл- Стрєлець Поліна та 9-А кл - Ганкова Надія взяли участь у створенні вишиваної мапи України «Код нації – українська вишиванка».

День цивільного захисту
20 квітня у школі пройшов день цивільного захисту.
 Це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж. Тому, для працівників школи було проведено майстер-клас "Застосування вогнегасника" та тренування з евакуації. Для учнів школи були проведені тематичні заходи: хвилина мовчання та єдині виховні години "Основні правила під час надзвичайних ситуацій", бліц-вікторина "Що робити коли..", заняття-тренінг "Знай і вмій". Також вчителі-предметники проводили тематичні уроки, щодо виготовлення ватно-марлевих пов'язок та заходів для збереження власного життя та здоров'я.

Заходи до Дня українського добровольця
14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. У цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Завдяки нашим хоробрим, сміливим захисникам, кожен громадянин може виконувати буденні речі: гуляти, навчатися та працювати.  Завдяки добровольцям кожен з нас вірить у найближчу перемогу.  Саме українські добровольці стають для нас взірцями справжніх патріотів.
Тому, у відео-колажі "Добровольці -народна гордість" від учнів 7-8 класів. учні виразили своє ставлення до патріотів та розуміння значення українських захисників зараз.

Загальношкільна виховна година "Незламна Україна"
24 лютого — Україна вже рік протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. За цей рак український народ став сильнішим, мужнішим та згуртованим. Завдяки спільним силам, бажанню, мріям та стійкості ми наближаємося до Перемоги.
Все буде Україна!

Заходи до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.
Для учнів 1-А та 1-Б класу було проведено гру-квест "Скарби рідної мови". Під час якого діти проходили карту-маршрут та виконували інтерактивні завдання.

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
Були проведенні брейн-ринги для учнів 3-іх та 9-их класів. Так, для учнів 3-А та 3-Б класу був проведений захів "Я справжній патріот", під час якого діти продемонстрували гарні знання власної Батьківщини. Для учнів 9-А та 9-Б класу був проведений брейн-ринг "Героям слава!"

Тиждень заходів до Дня Героїв Крут
У школі відбулися заходи до Дня пам'яті Героїв Крут. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Ці події стали показником патріотичності та незламності сили духу народу, який демонструють українці і зараз. Тому, вчитель історії для учнів 7-А класу провів тематичний урок, також були проведені єдині виховні години серед учнів 7-11 класів, а діти продемонстрували свою віру у незалежність України та любов до рідної землі у виставці творчих робіт "Український дух незламності".

Екскурс шкільною музейною кімнатою                       "Вільні творити майбутнє"

Урок пам'яті "Революція Гідності : на шляху історії"
До декади заходів до Дня Гідності і Свободи долучилися також учителі історії. Так був проведений урок пам'яті "Революція Гідності: на шляху історії" для учнів 11-А класу про невід'ємну історичну сторінку нашої держави, а саме, Революція Гідності. Під час уроку були розглянуті основні передумови цієї події та роль українського народу в творенні історії сучасної України.

Єдина виховна година " Україна - країна некорених"
Починаючі з 21 листопада у школі проходить тиждень заходів до Дня Гідності та Свободи. У рамках якого були проведенні єдині виховні години "Україна - країна нескорених". У цей день ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що приймають участь у військових діях. Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

Заходи до Дня української писемності та мови

Флешмоб до Дня Соборності України

Мітинг біля пам'ятника «Крило»
27.09.2021
Учні нашої школи взяли активну участь у мітингу біля пам'ятника "Крило", який присвячений льотчикам Другої світової війни, під час якого виконали вальс під воєнну пісню та зачитали вірші. Також, учні послухали розповіді дітей війни,  вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до монументу.

Більше інформації знаходиться на шкільній сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2211241019138990/?ref=bookmarks