ШМО вчителів суспільно-гуманітарних наук

Голова шкільного методичного об'єднання - Бойко Оксана Валентинівна

Диктант до Міжнародного дня рідної мови
З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання мовної культури 27 жовтня, у День української писемності та мови пройшов  ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

До диктанту долучились учні 7 класів, 8-А, 9-А класів та працівники школи.

Творчий внесок у підготовку етнорозмальовки "Леся. Подорож у часі"
Учитель української мови та літератури Майданна Наталія Вікторівна взяла участь у підготовці етнорозмальовки "Леся. Подорож у часі" , з нагоди відзначення річниці з Дня народження Лесі Українки. Захід був проведений  у рамках міської програми "Українською, будь ласка"

Цю розмальовку можна отримати в подарунок кожному учню, який зайде за посиланням та виконає тести про життєвий шлях Лесі.

Диктант до Міжнародного дня рідної мови

Диктант "Мова - душа народу"

На базі школи спільно з КЗК "АРТТЕРИТОРІЯ " ДМР було проведено захід до Міжнародного дня рідної мови.
Учитель української мови та літератури Чорток Наталія Олексіївна провела диктант "Мова - душа народу".

Задля безпеки учасників, захід було проведено у найпростішому укритті.

Уроки історії

Урок пам'яті "Революція Гідності : на шляху історії

Вчитель історії проводить урок до Дня Гідності і Свободи під час якого були розглянуті основні передумови цієї події та роль українського народу у творенні історії сучасної держави.

Екскурс шкільною музейною кімнатою "Вільні творити майбутнє"