Дніпровська гімназія №88 Дніпровської міської ради

Тиждень безпеки дорожнього руху
У рамках тематичного тижня було проведено єдині національні уроки "Безпечна дорога додому" та для учнів 2 класів Азбука доріг "Школі Світлофорчика" для хлопців та дівчат.

Тиждень екологічного виховання "З любов'ю до природи"
У світі є багато країн. Кожна країна приваблює нас по-різному. Але у природи немає кордонів і тільки всі разом люди можуть допомогти зберегти чистоту довкілля, врятувати планету, а отже і себе. Адже, кожна країна, особливо наша Батьківщина  наділена родючими землями, розкішними лісами, широкими прозорими річками. Тому, цей скарб необхідно вміти зберегти. Учні школи взяли участь у виставці малюнків-пам'яток "З любов'ю до природи", відбувся екологічний марафон "10 заповідей чистого середовиша", інтерактивне заняття "Земля - мій чистий дім" та виставка інформаційних пам'яток "Правила сортування сміття". Під час заходів діти зобразили  неповторні дари природи та закликали кожного оберігати "скарби" та підтримувати чистоту довкілля.

Пасхальна майстерня "Куліч за особливим сімейним рецептом"
Перед Велекоднем діти поділилися власними родинними традиціями. Надіслали їх фото та відео, які ви можете переглянути за посиланням.

Флешмоб руханок "Фізкультхвилинка для здоров'я"
До Всесвітнього дня здоров'я, який припадає на 7 квітня вчитель фізичної культури  Бобков Д.В. провів флешмоб руханок "Фізкультхвилинка для здоров'я" для учнів 1-11 класів. Адже, щоб бути здоровим необхідно бути активним та чергувати навання із заняттям спортом.

Тиждень заходів до шевченківських днів "Уклін, тобі Тарасе"
До роковин з дня народження національного генія і пророка, духовного батька українства Т.Г. Шевченка, учителі української мови та літератури Чорток Н.О., Бойко О.В., Майданна Н.В., Сальник С.М. провели тематичні уроки для учнів під час яких у креативній, творчій та нестандартній формі були згаданні основні життєві події та творчість видатного Кобзаря.
Також, учні школи та вчителі продекламували видатні твори Тараса Шевченка та намалювали до них власні композиції.

Декада заходів до тижденя профорієнтації
Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя та як особистість буде в ньому себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе». Тому, учні долучилися до виставки малюнків "Моя майбутня професія", а для учнів 9-их класів було проведено заняття "Моя професія мрії'

Тиждень заходів до Дня соборності України
У школі до Дня соборності України відбувся історичний брейн-ринг "Знавці історії та культури", творчий флешмоб "Український колорит" та загальношкільні єдині години "У єдності сила народу". Під час заходів учні з вчитклями обговорили основні історичні події українського народу, особливості культури.

Заходи перед зимовими канікулами та новорічними святами
З кожним днем свято Нового Року стає все ближчим. Це значить, що скоро будуть зимові канікули та наближається казкова, чарівна зимова атмосфера. Тому, своє бачення та ставлення до Нового Року діти передали у виставці "Візерунки до зимових свят".
Також учні школи приєдналися до фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая".
#оберегисвятогомиколая

Заходи у рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства"
Соціальна акція "16 днів активності проти гендерного насильства" – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби проти насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. У рамках декади заходів були проведені зустрічі учнів з шкільним офіцером поліції, виставку стіннівок "STOP - насилля", урок з елементами тренінгу для 7 класів "Толерантність - мода ХХІ століття" та інтерактивна гра "Абетка ввічливості" для учнів 3 класів та бесіда "У пошуках істини. СНІД: міфи та реальність". Також була приділена увага правовій обізнаності учнів у заходах : Правовий брейн-ринг "Правовий мільйон", правова гра-вікторина "Мої права та обов'язки" та інтерактивна гра "Правовий експрес"

Тиждень заходів до Дня Гідності і Свободи
До Дня Гідності і Свободи, який відзначається 21 листопада у школі були проведені єдині виховні години "Україна - країна нескорених", конкурс читців "Тернистий шлях до свободи".  Також, вчителями історії, був проведений урок пам'яті "Революція Гідності: на шляху історії" для учнів 11-А класу про невід'ємну історичну сторінку нашої держави, а саме, Революція Гідності та екскурс шкільною кімнатою "Вільні творити майбутнє".

Більше інформації знаходиться на шкільній сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2211241019138990/?ref=bookmarks