Цікаво проводимо осінні канікули!

Під час осінніх канікул учні 5-Б класу відвідали захопливу екскурсію у історичному
музеї ім. Дмитра Яворницького.
Подорож історичними фактами сучасності не залишила дітей байдужими.

Для учнів 1-А класу осінні канікули пройшли досить активно. Спочатку учні виготовляли поробки з осіннього листя, а потім відкрили для себе таємниці космосу, відвідавши екскурсію у планетарії.

Під час канікул у Дніпровській гімназії №88 є чудова традиція - залучати учнів до участі у цікавих заходах.

Сьогодні хлопчики та дівчатка 8-А класу змагались у конкурсно - розважальній грі "Хто зверху ?". Кожен раунд гри був представлений цікавим завданням. Учні вгадували слова, танцювали, складали відповідності, обмінювались ролями, весело проводили час та створювали класне дерево дружби. Не залежно від фінальних результатів гри, учні зробили висновок, що головне, аби у класному колективі панувала дружба та взаємоповага.

Дякуємо учням за участь! Ви МОЛОДЦІ!

План роботи бібліотеки, спортивної зали,                  комп'ютерного класу під час осінніх канікул.

Віртуальні екскурсії містами України

Посилання на сайт - тут